HeyPungi ile çocuklarınız eğlenerek öğreniyor! Renkli ve sesli hikayeler, öğretici oyunlarla gelişimlerini destekliyor. HeyPungi’nin çocuklara sunduğu özel eğlenceyle ilgili sorularınız var mı? Ebeveynler için mükemmel bir yardımcı!
HeyPungi ile Çocuklarınız Eğlenerek Öğrensin
Çocukların çeşitli alanlarda eğitilmeleri, onların çevrelerini daha iyi anlayabilmeleri ve yaşamın gelecek yıllarına hazırlanabilmeleri açısından son derece önemlidir. Ancak çocuk eğitimi, sanıldığı kadar basit ve üstesinden kolayca gelinebilecek bir şey değil. Çocuklarda dikkat gelişimi, mantık yürütme becerisi gibi hususlarda uzman bilgisi ve deneyimi son derece önemlidir. Çocukların temel becerileri eğlenceli bir şekilde öğrenebilmelerini sağlayan Heypungi ile çocuklarınız eğlenerek öğrensin.

HeyPungi: Eğlenceli Hikayeler ve Eğitici Oyunlar
Öğrenme kavramı, her yaş grubu için farklı bir anlam ifade eder. Yaşamın farklı dönemlerinde, farklı öğrenme yöntemlerine gereksinim duyulur. Çocukluk döneminde bu ihtiyaç, oyunlar ve etkinlikler olarak kendini gösterir. Çocukların eğlenerek öğrenme deneyimini yaşayabilmesi için bilimsel yöntemleri kullanarak hazırlanan Heypungi, eğlenceli hikayeler ve eğitici oyunlar ile çocukluk dönemi eğitimlerinin başarılı bir şekilde verilebilmesi adına yüksek potansiyele sahip.
Eğlenceli, İlgi Çekici Hikayeler
Hikayeler ve masallar, her daim çocukların ilgisini çekmiştir. Ebeveynler, masal ve hikayeleri genellikle çocuklarını uyutmak için kullanırlar. Masal ve hikayeler, çocuk eğitiminde onlara istenilen mesajların verilebilmesi ve eğlenceli bir eğitim sürecinin inşa edilebilmesini sağlar. Çocuklarda dikkat gelişimi ve analiz yetisi gibi beceriler, masal ve hikayeler sayesinde rahatlıkla kazandırılabilir. Ancak çocukların eğitimlerinde kullanılacak masallar ile hikayelerin iyi seçilmesi gerekir.
Heypungi; çocukların zihin dünyalarına yeni pencereler açabilecek pek çok masal ve hikaye ile dolu!

Eğitici Oyunlar
Oyunlar da çocukların eğitilmesinde ve çeşitli becerilerin kazandırılmasında etkili bir yere sahip. Ancak oyunlardan beklenen etkinin sağlanabilmesi için pedagojik olarak hazırlanmış olmaları oldukça önemli. Çocukluk döneminde ince motor becerileri ve diğer beceriler ile temel eğitimlerin çocuklara verilmesinde yararlanılabilecek pek çok oyun mevcut. Heypungi ile tek bir uygulamadan tüm bu oyunlara erişim sağlayabilmek ve çocukların hem düşünsel hem de motor becerilerini geliştirebilmek mümkün.

Bunu da seversin  Çocukların el becerilerini geliştirinKişisel Becerileri Destekleyen Etkinlikler
Çocukların değerler eğitimi ile temel eğitimlerinin yanı sıra, kişisel becerilerinin geliştirilmesi de ciddi bir ihtiyaç. Yaratıcı düşünme ve duygusal farkındalığın gelişimi için etkinliklerden yararlanılabilir. Çocuklara yönelik özel olarak hazırlanan etkinlikler ile çocuklara bu becerileri kazandırabilmek mümkün. Heypungi, çocukların kişisel becerilerinin desteklenmesi ve gereksinim duydukları temel beceri eğitimlerinin onlara verilebilmesi için tasarlanan çok sayıda etkinlik ile son derece zengin bir kaynak.
Eğlenceli İngilizce
Ülkemizin dil eğitiminde başarısız olmasının temel nedenlerinden biri, dil eğitimine geç başlanması ve doğru yöntemler ile öğretimin yapılmamasıdır. Dil eğitiminin temellerinin çocuk yaşlarda atılması halinde, ilerleyen yaşlarda daha sorunsuz bir şekilde İngilizce öğrenebilmek mümkün. Ancak çocukları dil eğitiminden sıkılmaması için, bu eğitimin eğlenceli hale getirilmesi oldukça önemlidir. Heypungi, çocukların eğlenerek öğrenme süreçlerini desteklemek için İngilizce eğitim programlarıyla da sizlerle.

HeyPungi ile Çocuklarınıza Özel Eğlence Dolu Kalıcı Öğrenme Deneyimi
Çocuklarda eğitim ve öğrenme kadar, verilen bilgilerin kalıcı olması ve yaşam boyunca taşınabilmesi de önemlidir. Kalıcı bir öğrenme, ancak çocuğun da öğrenmeye açık olduğu durumda mümkündür. Bu da öğretilecek şeylerin eğlenceli ve çocukların ilgisini çekecek tarzda verilmesiyle üstesinden gelinebilecek bir problemdir. Öğrenim sürecinin pedagojik ilkeler doğrultusunda gerçekleşmesi de istenilen sonucun elde edilebilmesinde etkilidir.
Hem iOS hem de Android cihazlarda rahatlıkla kullanılabilen Heypungi, çocukların kalıcı ve eğlenceli öğrenme deneyimine ulaşabilmelerini sağlar. Siz de Heypungi ile çocuğunuza ayrıcalıklı bir eğitim sağlayabilir, onun gelişimine unutamayacağı bir katkı sunabilirsiniz.